PODWODNA INDONEZJA

 

Album fotograficzny z pięknymi, kolorowymi zdjęciami, dokumentujący wyprawy Alicji i Janusza Dramińskich po podwodnym świecie Indonezji.

 

Format 285 x 370 mm,
ISBN 978-83-945805-0-6

 

 

 


NASZ PODWODNY ŚWIAT

 

Album wydany w 2012 r. przez DRAMIŃSKI Publishing. W tym wydawnictwie zdjęcia pochodzą z Morza Czerwonego jak i wielu innych wspaniałych miejsc nurkowych.

 

To stały dylemat fotografa świata podwodnego: czy zamieścić fascynujące zdjęcie rzadko spotykanego okazu morskiego zwierzęcia, czy też starać się raczej przedstawiać niespotykane piękno raf koralowych czyli podwodnych ogrodów? Doszliśmy do wniosku, że istnieją przecież encyklopedie czy klucze do rozpoznawania ryb i innych morskich stworzeń, tak więc opis poszczególnych okazów podmorskiej fauny pozostawiamy prawdziwym fachowcom.

 

Format 285 x 370 mm oprawa twarda z obwolutą, druk i oprawa: Olsztyńskie Zakłady Graficzne, ISBN 978-83-935439-0-8

 


 

KALENDARZ 2017

 

Kolejna edycja 7-planszowego kalendarza (format 680 x 475 mm) z barwnymi fotografiami świata podwodnego naszego autorstwa. W tym roku chcieliśmy się podzielić cudownymi widokami Indonezyjskich raf. Mamy nadzieję, że każda karta kalendarza będzie wzbudzała pozytywne emocje oraz przypominała o tym, że w tak zabieganym świecie potrzebne są wakacje.